Szczęśliwa trzynastka BEST WESTERN!

W marcu bieżącego roku marka BEST WESTERN wzięła pod swe skrzydła kolejny obiekt hotelowy, tym razem w woj. opolskim. To już 21. budynek w Polsce należący do największej na świecie sieci hotelowej, ale pierwszy tego typu na Opolszczyźnie. Tym samym marka BEST WESTERN jest już obecna w trzynastu województwach naszego kraju.

opoleNajwiększa na świecie sieć hotelowa jesienią tego roku oficjalnie przekazuje do dyspozycji Gości odwiedzających Opole – BEST WESTERN Hotel Opole Centrum, który mieści się na ul. Waryńskiego 17, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta.

– Dążymy do tego, aby nasi Goście mieli możliwość nocowania w hotelach BEST WESTERN w każdym województwie w Polsce – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor BEST WESTERN na Polskę.

Hotel położony jest w samym centrum Opola, w bliskiej lokalizacji najważniejszych ośrodków kulturalnych miasta. Niespełna 2 km od hotelu znajduje się słynny Teatr im. Jana Kochanowskiego, w którym co roku odbywa się największy festiwal teatralny w Polsce, pt. „Opolskie Konfrontacje Teatralne – Klasyka Polska”. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się także bogate w eksponaty Muzeum Wsi Opolskiej oraz założone w 1930 roku Opolskie Zoo.

Goście zamieszkujący w hotelu mają również do dyspozycji niedaleko obiektu hotelowego atrakcyjne centra handlowe, m.in. „Solaris”, „Karolinka” czy „Turawa Park”. Dodatkowo w okolicy hotelu znajduje się kręgielnia (1 km), basen (2 km) oraz stadnina koni (3 km).

opoleeDoskonała lokalizacja to tylko jeden z licznych atutów BEST WESTERN Hotel Opole Centrum. Obiekt ma do dyspozycji 28 pokoi wysokiej klasy oraz dwa apartamenty, co łącznie daje 61 miejsc noclegowych. Pokoje mają bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego oraz telewizji kablowej. Oferta obejmuje również 20 dogodnych miejsc parkingowych, przytulny pub oraz doskonałą restaurację „Popina”, w której serwowany jest pełen zakres posiłków, bazujących na kuchni śródziemnomorskiej.

Dodatkowo Goście hotelowi mogą skorzystać z bogatego pakietu rekreacyjnego, w którego skład wchodzi m.in. sauna, wanna spa, bogato wyposażona siłownia, jacuzzi oraz gabinet masażu. Dla sektora biznesowego przewidziano obszerne zaplecze konferencyjne z nowoczesną, klimatyzowaną i w pełni wyposażoną salą wykładową.

Obiekt zyskał miano trzygwiazdkowego hotelu, a jego projekt od strony wizualnej przygotowała „Pracownia Architektury Zbigniew Bomersbach”.

Więcej informacji na: www.bestwestern.pl

Skomentuj