Rezydencja Focha – nowy standard mieszkań

W Krakowie, podobnie jak w pozostałych miastach Polski, rośnie liczba inwestycji mieszkaniowych. Na przestrzeni kilku lat w tym mieście powstało kilkadziesiąt nowych osiedli mieszkalnych, domków jednorodzinnych, a także rezydencji. Jedną z nich jest Rezydencja Focha, idealne miejsce dla miłośników luksusowych mieszkań z dala od miejskiego zgiełku.

wycieczka do KrakowaRezydencja Focha to kompleks 29 apartamentów mieszkalnych, których powierzchnia wynosi od 32 metrów kwadratowych, aż do 148 metrów kwadratowych. Inwestycja została zakończona w listopadzie 2010 roku.

Co decyduje o atrakcyjności tego miejsca?
Przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja. Rezydencja ta położona jest przy ulicy Przegon 20, w bezpośrednim otoczeniu ul. Focha, ul. Królowej Jadwigi oraz ul. Emaus. Z okien budynków rozlega się widok na Kopiec Kościuszki, Błonia Krakowskie, a także na wieże kościołów i budynków Starego miasta oraz Wawel.
Należy zwrócić również uwagę na malowniczą okolicę oraz bliskie towarzystwo obiektów sportowych i rekreacyjnych. W sąsiedztwie apartamentów znajdują się trasy rowerowe oraz spacerowe, a także sześć kortów tenisowych, stadion do rugby i piłki nożnej oraz baseny pływackie. Tuż obok znajdują się dwa słynne już stadiony piłkarskie klubów sportowych TS Wisła oraz MKS Cracovia. W odległości 500 metrów od Rezydencji znajdują się wiślane bulwary. Warto podkreślić, iż od ścisłego centrum miasta dzieli nas jedynie kilkuminutowy spacer.

Kolejną zaletą Rezydencji Focha jest luksusowe wyposażenie. Wszystkie apartamenty zostały podzielone na części dzienne i nocne. Występują tutaj również liczne przeszklenia, a także komfortowe balkony i tarasy. Dla większej wygody powstał tutaj również podziemny parking, charakteryzujący się najwyższym standardem wyposażenia. Całość idealnie wpisuje się w założenia charakterystycznej dla tej dzielnicy idei „Miasta Ogrodu” wywodzącej się z XIX wiecznej Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji na temat Rezydencji Focha znajduje się na stronie internetowej http://www.rezydencjafocha.pl.

Skomentuj