Oferta domów w Toskanii

Ten, kto oglądał film „Pod słońcem Toskanii“ dobrze wie, że w takich krajobrazach, jakie zostały przedstawione w tym filmie łatwo można się zakochać… Każdy chciałby posiadać stary, kamienny dom otoczony gajami oliwnymi i cyprysami, poczuć unoszący się w powietrzu zapach rozmarynu i spędzać miłe wieczory prowadząc burzliwe dyskusje z wesołym włoskim sąsiadem popijając wyborne Chianti. Dzięki możliwości rezerwacji domów i apartamentów wakacyjnych w Toskanii takie marzenie o błogim urlopie we włoskim stylu staje się bardzo realne.

Toskania to kraina o wielu obliczach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Miłośnicy sztuki skierują zapewne swoje kroki do Florencji, Sieny czy Pizy. Koneserzy dobrych smaków z pewnością będą spędzać najwięcej czasu w lokalnych restauracjach i barach delektując się lokalną kuchnią i oczywiście wybornym winem. To również doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią spędzać wakacje aktywnie. Tamtejsze tereny są idealne do rowerowych wycieczek w nieznane.

Toskania może być również wybrana jako cel podróży przez tych, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez morza i leniuchowania na plaży. Z pewnością zainteresuje ich wynajem domów wakacyjnych lub apartamentów w trzech podregionach Toskanii: Costa Etrusca, Versilia i Maremma Volterra, które są zlokalizowane nad morzem. W ten sposób mamy idealne połączenie: coś dla ciała (relaks na plaży i piękna opalenizna) i coś dla ducha (wciąż bliska odległość do Florencji, Pizy, Sieny czy Lukki, w których aż roi się od zabytków kultury i sztuki).

Wakacje w Toskanii powinno się zorganizować na własną rękę. Tylko w ten sposób można poczuć tę specyficzna atmosferę, podpatrywać codzienne życie mieszkańców, testując coraz to nowe smaki i zapachy. Interhome posiada w swojej ofercie zakwaterowanie, które spełni oczekiwania każdego. Podróżujący mniejszą grupą najchętniej wybierają mieszkanie wakacyjne, które jest w korzystnej cenie. Większe grupy znajomych, przyjaciół, rodziny z dziećmi rezerwują najczęściej domy z basenem.

Koszt wynajęcia rozdziela się wtedy na kilka osób i w rezultacie spędza się takie wakacje w naprawdę korzystnej cenie. Warto jednak przeglądnąć apartamenty we Włoszech i zaplanować swoje cudowne wakacje dużo wcześniej, ponieważ gwarantuje to wybór większej ilości ciekawych ofert. Wszystko co najlepsze rezerwuje się najszybciej.

Skomentuj