Najdroższy hotel w Polsce

Za najbardziej ekskluzywny, luksusowy i najwięcej kosztujący hotel w naszym kraju uchodzi La Regina. Usytuowany jest na Nowym Mieście, przy ulicy Kościelnej 12. W sąsiedztwie budynku znajdują się wielkie zabytki kultury i dziedzictwa narodowego jak Zamek Królewski, czy Opera Narodowa.

Ta posesja wspaniale komponuje się w ten czarujący klimat polskiej stolicy. Należy on do sieci Mamaison Hotels & Apartments. Ta firma posiada także inne hotele w Anglii, Czechach, Stanach Zjednoczonych czy w Meksyku. Dla klientów hotel przeznacza ekskluzywne BMW. Atrakcją jest także kąpiel w rzymskiej łazi, w której znajduje się sauna i basen. Najdroższy w całym budynku jest apartament prezydencki 1200 euro za noc. W skład apartamentu wchodzą dwie sypialnie, podłoga wyłożona jest wybielanym dębem. Łóżka i meble są ręcznie rzeźbione. Łazienka także prezentuje wysoki standard. Umywalki nawiązują do czasów antycznych i przypominają starożytne misy. W innych pokojach ceny zaczynają się od 350 złotych za dobę. Cały hotel mieści się w zabytkowym budynku. Z okien goście mogą oglądać dziedziniec, lub niektóre miejsca Warszawy. Restauracja La Rotisserie serwuje posiłki wewnątrz i na zewnętrznym dziedzińca. Zaraz przy wejściu gości zachwyci urokliwy salon a także stylowy kominek.

Hotel oferuje szeroką gamę usług. Wliczają się w nie parking, łącze internetowe, klimatyzacja, sejf, winda, bar i restauracja, która oferuje posiłki wewnątrz hotelu i na dziedzińcu. Goście mogą skorzystać ze SPA, fitness, centrum odnowy biologicznej i krytego basenu. W hotelowej restauracji można zasmakować kuchni francuskiej, a także innych potraw europejskich. Spod lotniska można dostać się bezpośrednio samochodami ,a sam hotel oferuje serwis limuzynowy. W przypadku rezerwacji można z niej zrezygnować do godziny 18. Po tej godzinie hotel obciąży gościa opłata za jedną noc. Dzieci do lat trzech nocują bezpłatnie. Hotelowy parking jest całkowicie do dyspozycji gości, jednak istnieje potrzeba rezerwacji. W związku z wysoka jakością i niepowtarzalnością wnętrz nie akceptuje się tutaj zwierząt.

Skomentuj